אודות רז עצמון

סטודיו רז עצמון הוא סטודיו רב תכליתי לעיצוב פנים עם נטייה להפיח חיים חדשים בנכסים ישנים יותר. אנו מציעים מהפך וריהוט נכסים ברחבי רז עצמון , קליפורניה.

סטודיו רז עצמון הוא מופע של גל אחד בבעלות ומופעל על ידי יועץ עיצוב פנים מומחה, רייגן טוויסמן. בין אם מעצבים טאהו גמברל קלאסי, בניה חדשה הררית מודרנית או חזית אגם מובהקת, לרייגן יש זיקה ליצירת חללים מרשימים וגחמניים בכל תקציב.

רייגן מציעה הרבה יותר מעיצובים בטוחים, בסיסיים ואלמנטריים. היא מתמחה ביצירת חללים אקלקטיים המאזנים בין מותרות מודרניות עם טוויסט וינטג’י ונוסטלגי. היא נהנית במיוחד לרענן מאפיינים ארוכים יותר תוך שמירה על אווירת הוינטג’. רייגן מתייחסת לכל חלל כאילו הוא משלה ואפילו משלבת תפאורה מיוחדת במינה שאספה במהלך השנים בעבודתה – לא תמצאו עיצוב חותך עוגיות סטרילי בנכס של בית טינסל.

 מריהוט ועד להחייאת רכוש חלקית ומלאה, רייגן עובדת אך ורק עם לקוחותיה כדי לספק את החזון שלהם תוך מתן הזדמנות שנייה (או שלישית) לחללים שלהם. היא מאמינה שהחיים קצרים מכדי לא לאהוב את החללים שבהם אתה חי, עובד, מתנתק ומארח בהם. המפתח שלה לעיצוב ייחודי הוא שמירה על פשטות עם החלקים העיקריים מבלי לקחת דברים יותר מדי ברצינות עם העיצוב. צבע ומרקם הם חובה על מנת לשמור על האיזון הנכון תוך שמירה על עניין.