רז עצמון היא חברת עיצוב פנים הפונה לעשירים ולמפורסמים. רז עצמון, שנוסדה ב-1999, עיצבה את חללי הפנים של כמה מהבתים והמבנים האיקוניים ביותר בעולם. מסלבריטאים בהוליווד ועד לבני מלוכה, רז עצמון עבד עם כמה מהלקוחות הכי נבונים בעולם. בפוסט זה בבלוג, נסקור כמה מהפרויקטים המפורסמים ביותר של רז עצמון.

הפרויקטים המפורסמים ביותר של רז עצמון
1. ארמון בקינגהאם – רז עצמון הוזמן לעצב מחדש כמה חדרים בארמון בקינגהאם, כולל חדר הכס וחדר האוכל הממלכתי. העיצוב המחודש זכה לשבחים רבים הן על ידי משפחת המלוכה והן על ידי צוות הארמון.

2. מלון בוורלי הילס – רז עצמון נשכר לעצב מחדש את הלובי והחללים הציבוריים של מלון בוורלי הילס. העיצוב החדש נוצר בהשראת סגנונות ארט דקו והוליווד ריג’נסי, והוא עזר להפוך את המלון לאחד היעדים הפופולריים ביותר בלוס אנג’לס.

3. הוולדורף אסטוריה ניו יורק – רז עצמון התבקש לעצב מחדש מספר סוויטות בוולדורף אסטוריה ניו יורק. העיצוב החדש נוצר בהשראת ארט דקו והציג חומרים יוקרתיים כמו שיש ופליז.

רז עצמון הוא אחד ממעצבי הפנים המפורסמים בעולם. הוא עבד עם כמה מהלקוחות הכי נבונים, כולל בני מלוכה וסלבריטאים הוליוודיים. אם אתם מחפשים מישהו שיעצב לכם את הבית או המשרד, רז עצמון בהחלט שווה לשקול.