התערבות של מעצב פנים חכם חוסכת בית חוף ישן באי פייר, ניו יורק, מהריסה.

לפני כחמש שנים, זוג צעירים בניו יורק – היא מנהלת נדל”ן, הוא סוחר באג”ח – החליטו שהם רוצים בית חוף ב-Fire Island, בור אדמה צר מול החוף הדרומי של לונג איילנד שבו בילה. הקיץ של ילדותו. הם מצאו בקתת עץ לא מובחנת מבחינה ארכיטקטונית שנבנתה אי שם בשנות ה-50 והנכס הגדול ביותר שלה היה מיקומה גבוה מעל חוף האוקיינוס. גודלו היה רק ​​1,400 רגל מרובע, מה שלא נראה מתאים לזוג עם שני בנים צעירים. הם קנו אותו מתוך רעיון לעשות שינויים קיצוניים ובמידת הצורך להפיל אותו ולהחליף אותו.

זה היה פרויקט גדול, אבל בני הזוג לא היו צריכים לבזבז זמן למצוא מישהו שהם סומכים עליו שייקח אותו. האישה התיידדה טוב עם אלכסנדרה אנגל באוניברסיטת ווסליאן בקונטיקט, והם נשארו קרובים לאחר סיום הלימודים. אנגל הפכה למעצבת פנים מצליחה, ובני הזוג שכרו אותה בשמחה לעצב את בתיהם במנהטן ובצפון מדינת ניו יורק. לבקש ממנה לשנות את ביתם באי האש היה דבר לא מובן מאליו.

בני הזוג רכשו את הבית בפברואר 2010. הם ביקשו מאנגל להפוך אותו למגורים לקיץ כדי שיוכלו לנצל את עונת החופים הקרובה, שלאחריה, הם חשבו, הם יעשו את הצעד הבא: שיפוץ מלא או פיצול. אבל הצעד הבא מעולם לא הגיע. המשפחה הייתה כל כך מרוצה מהשינויים של אנגל שהם נתנו לביתם הישן דחייה בלתי מוגבלת.

להכין את הבית לקיץ תוך שלושה חודשים בלבד – ולהימנע מהוצאת כסף רב על מה שאמור היה להיות תיקון זמני – היה אתגר. “הכל היה פשוט מאוד בסיסי”, אומרת אנגל. “הם רצו שזה ממש רגוע, קל יחסית, וקצת שקט”.

אנגל השתמשה בצבע בתור הנשק הלא כל כך סודי שלה, והשתמשה בו באופן אסטרטגי על בד הקירות והתקרות הלבנים שלה, תוך שימוש בפלטת שמש-בהירה שהפכה את הבית האפרורי של פעם לחגיגה ויזואלית. ההשראה שלה הגיעה מתקני נוצות הקאהילי הצבעוניים שראתה בביקור במוזיאון הבישוף ברניס פאואהי בהונולולו.

אזור המגורים הראשי כולל חלונות מהרצפה עד התקרה המציעים נוף מרהיב לים. אנגל רעננה את הנשפים המובנים מסביב לחדר עם בד מבית ליברטי, וקנתה גלילים של חצר נוסף בידיעה שבתי החוף סובלים מבלאי רב ושבסופו של דבר יהיה צורך לכסות מחדש את הכריות.

הפסנתר, שארית מהבעלים הקודמים של הבית, קיבל פרצוף רענן כשאנגל צביעה אותו בלבן, ומיצפת אותו עם כיסאות מ-Kellemo ומנורת רצפה של Flos המהדהדת את קווי הכיסאות. תיבת תרופות שתלויה מעל הפסנתר היא למעשה בר – גרסה מותאמת אישית של כזה ש-Angle עיצבה ומייצרת. תנור עצים של אנטוניו Citterio עם Toan Nguyen חיוני לימים גשומים וקרירים, וכיסא קן מתנדנד Tropicalia Cocoon מאת Patricia Urquiola עבור Moroso מוסיף טוויסט גחמני. “הילדים אוהבים את זה”, אומרת אנגל.

נערות ליווי בתל אביב | escort tel aviv

המטבח לא דרש התערבות נרחבת; אנגל פשוט הסירה את כל דלתות הארון וצבעה את הפנים באדום מדהים, והחליפה את המקרר, הכיריים והמשטח. היא בחרה בלינוליאום מארמסטרונג לרצפות בכל הבית – בחירה מעשית וזולה לבית חוף. במטבח מותקנים האריחים בדוגמת פסים כתומים-לבן.