כשמזג ​​האוויר בחוץ מתחיל להשתפר וכולנו מבלים יותר זמן בבית, עכשיו זו ההזדמנות המושלמת לתת לביתכם התחלה חדשה לקראת האביב. להלן חמש דרכים קלות להתחיל:

1. עדכן את טיפולי החלונות שלך. החלפת וילונות החורף הכבדים שלך עבור וילונות קלים ואווריריים יותר יגרום לחדר שלך להרגיש בהיר ומזמין יותר. אם אתה לא רוצה לבזבז את הכסף על וילונות חדשים, נסה לתלות אותם גבוה יותר ממה שעשית קודם כדי להכניס יותר אור.

2. הביאו כמה צמחים. צמחי בית לא רק נראים נהדר, אלא הם גם עוזרים לטהר את האוויר בבית שלך. בחר בזנים בעלי תחזוקה נמוכה כמו סוקולנטים או צמחי נחש שיכולים לשגשג עם טיפול מינימלי.

3. תנו לרהיטים שלכם מתיחת פנים. דרך פשוטה לשנות חדר היא להחליף את הכריות והשלכות. לכו על צבעים ודפוסים בהירים יותר המשקפים את חילופי העונה. אתה יכול גם לנסות לארגן מחדש את הרהיטים שלך כדי ליצור מוקד חדש בחדר.

4. הוסף קצת אמנות או תמונות. שום דבר לא מותאם אישית חלל כמו תמונות של אנשים אהובים או אמנות שמדברת אליך. נצל את הקירות החשופים על ידי תליית כמה מהדברים האהובים עליך.

5. לסדר ולארגן. תחילתה של עונה חדשה היא זמן מצוין להיפטר מכל מה שכבר אינך צריך או משתמש בו. תרמו פריטים לא רצויים לצדקה או ערכו מכירה במוסך כדי להרוויח קצת כסף נוסף. לאחר שסידרתם, קחו את הזמן לארגן את מה שנשאר כך שלכל דבר יהיה מקום משלו. בית מסודר יעזור לכם להרגיש רגועים ורגועים כשאתם מבלים בתוך הבית.

עם חמשת העצות הפשוטות האלה, אתה יכול בקלות לתת לבית שלך התחלה חדשה לקראת סקרי אסבסט באביב פוסט בבלוג. בין אם אתה מעדכן את טיפולי החלונות שלך, מביאים כמה צמחים, או סתם מסדרים ומסדרים, שינויים קטנים יכולים לעשות הבדל גדול באופן שבו המרחב שלך מרגיש הסרת אסבסט לונדון HeatingSolutions co uk פוסט בבלוג. אז התחל היום ותיהנה מהבית המרענן שלך לאורך כל העונה!